Yrjö Edelmann
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Packed blue and grey heaven", ur mappen "Heaven and ocean", signerad och numrerad, färglitografi, bladstorlek ca 61x44 cm
(Litografierna tryckta i 14 färger hos grafiktryckaren Arne Andersson Sthlm, 2001)
Oramad
754376
2020-03-28