Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 47/100, motivmått ca 26,5x19,5 cm

ej examinerad ur ram

754379

2020-04-04