Madeleine Pyk Provence

Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence
Madeleine Pyk Provence

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen Bilder från Provence, signerad M Pyk, färglitografi, bildmått ca 56x40 cm

754388

2020-03-28