Oljemålning Eke Bjerén

Oljemålning Eke Bjerén
Oljemålning Eke Bjerén
Oljemålning Eke Bjerén
Oljemålning Eke Bjerén
Oljemålning Eke Bjerén
Oljemålning Eke Bjerén

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

EKE BJERÈN (1943-1999): "Närbild III", signerad Eke Bjerén, daterad 97, olja på pannå, ca 34x34 cm

754389

2020-03-30