Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
200 EUR
KAJ FRANCK, vas, "Pilari" ("Pelare"), modell KF 249, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -63,
hexagonal form, blått gult och klart glas, höjd 27,5 cm cm.
Små nagg
754391
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här