Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Torndalen I", signerad G Norrman, daterad 83, torrnål, 20/40, ca 5,5 x 4,5 cm
754393
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här