Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st., betsad björk, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, smärre märken

754394

2020-03-27