Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
300 EUR
BJÖRN WECKSTRÖM, dekorationsfat, signerad Björn Weckström Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal ogämn form, storlek 34,5 x 28 cm.
754402
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här