Dekorationsfat av Björn Weckström

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

300 EUR

BJÖRN WECKSTRÖM, dekorationsfat, signerad Björn Weckström Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal ogämn form, storlek 34,5 x 28 cm.

754402

2020-03-29