M Pyk Slussen

M Pyk Slussen
M Pyk Slussen
M Pyk Slussen
M Pyk Slussen
M Pyk Slussen
M Pyk Slussen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm

754408

2020-03-28