Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
SPEGEL, barockstil 1900-tal, förgylld ram med pastellage dekoration, 81 x 26 cm.
Bruksslitage, små skador.
754409
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här