HIFI-BÄNK QUAD Control Unit 22
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HIFI-BÄNK, 1950/60-tal, inbyggd "Quad 22 control unit", stomme i mdf med grönfärgat konstläder, grålackerade lådor samt underede i pulverlackerat aluminium, invändigt med eluttag, höjd ca 67, 232x38 cm
Bruksslitage funktionen garanteras ej
754424
2020-04-03