Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
ELITE, trumpet, trol omkring 1900-talets mitt, mässing, tangenter i pärlemor, graverad "Elite", längd ca 57 cm
slitage, ej testad, bucklor
754436
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här