Trumpet Elite

Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite
Trumpet Elite

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ELITE, trumpet, trol omkring 1900-talets mitt, mässing, tangenter i pärlemor, graverad "Elite", längd ca 57 cm

slitage, ej testad, bucklor

754436

2020-04-07