Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
GLASSERVIS, 37 delar, 1900-talets mitt, slipad dekor, höjd 8,5-9 cm, diameter 4,5-8,5 cm
Två glas med nagg
754458
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här