Glasservis 37 delar

Glasservis 37 delar
Glasservis 37 delar
Glasservis 37 delar
Glasservis 37 delar

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

GLASSERVIS, 37 delar, 1900-talets mitt, slipad dekor, höjd 8,5-9 cm, diameter 4,5-8,5 cm

Två glas med nagg

754458

2020-03-29