Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "BM-61", stolar, 7 st., Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgivna 1957, ek och flätad rotting, höjd 74, sitthöjd 44 cm
mindre slitage och skador
754470
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här