Vaser Savoy Alvar Aalto

Vaser Savoy Alvar Aalto
Vaser Savoy Alvar Aalto
Vaser Savoy Alvar Aalto
Vaser Savoy Alvar Aalto
Vaser Savoy Alvar Aalto
Vaser Savoy Alvar Aalto

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALVAR AALTO, "Savoy", vaser 2 st, signerade, stor vas i klarglas daterad 2001, höjder ca 12-22 cm

Stora vasen med naggar

754495

2020-03-30