Golvlampa möjligen Carl Malmsten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1960/ 70-tal, furu, rund fotplatta, ljus skärm, höjd ca 143, reglerbar höjd

Brukslitage, ytskador

754497

2020-03-27