Fernandez Arman

Fernandez Arman
Fernandez Arman

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): litografi, signerad, numrerad AP 1/30, komposition md violin, bladmått ca 76x56 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

754502

2020-04-04