Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÖGANÄS, 6 dlr från 1800/1900-talet, bland annat vaser, kanna mm, höjd 6-26 cm
nagg förekommer på största vasen samt gul kopp
754513
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här