Höganäs

Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, 6 dlr från 1800/1900-talet, bland annat vaser, kanna mm, höjd 6-26 cm

nagg förekommer på största vasen samt gul kopp

754513

2020-04-07