Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, senbarock, bemålad, skuren dekor, stoppad sits o rygg, klädsel i gyllenläder, sitthöjd ca 44 cm

Senare bemålning, lagningar, skador

754514

2020-03-27