Höganäs

Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs
Höganäs

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, 9 dlr från 1800/1900-talet, bland annat askfat, vaser mm, högst höjd ca 14 cm

smärre nagg kan förekomma, slitage

754515

2020-04-07