Fickur 18k
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 18K guld, Ancre Ligne Droite, Balancier chronometre, 18 rubis, Spiral Breguet, innerboett i gulmetall, diam ca 45 mm
Bruksslitage, repor, fungerar ej vid inskrivning, SAV garanterar ej funktionen
754519
2020-04-01