Fickur 18k

Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k
Fickur 18k

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 18K guld, Ancre Ligne Droite, Balancier chronometre, 18 rubis, Spiral Breguet, innerboett i gulmetall, diam ca 45 mm

Bruksslitage, repor, fungerar ej vid inskrivning, SAV garanterar ej funktionen

754519

2020-04-01