Björn rosendal blandteknik

Björn rosendal blandteknik
Björn rosendal blandteknik
Björn rosendal blandteknik
Björn rosendal blandteknik
Björn rosendal blandteknik
Björn rosendal blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Duke", signerad R, signerad samt daterad 1959 a tergo, blandteknik/kollage, ca 100x70 cm

754533

2020-04-02