Björn Rosendal "Tre vänner"

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Tre vänner", osignerad, betitlad a tergo samt daterad 1964 på etikett, blandteknik på papper/kollage, ca 93x122 cm

oramad, slitage på kanter

754537

2020-04-02