Kluchnikov olja

Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Näckrosor, olja på duk, signerad V. kluchnikov, 40x55 cm

754539

2020-03-27