Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Flickan på röda soffan", signerad samt daterad 65, äggoljetempera på duk, ca 66x87 cm
754546
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här