Bordsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1800/1900-tal, figur som håller upp ett bevingat hjul med uret överst, bronserad metall, nyckel finns, höjd ca 56 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Funktionen garanteras ej, slitage
754549
2020-03-26