Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Samson, Frankrike, 1900-tal, genombruten samt med målad dekor av bl a vapensköld, senare sockel i betsat trä, överst bronsbleck, höjd ca 43 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

754551

2020-04-03