Astri Bergman-Taube Sjösala - Antibes

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "VÅR-VINTER PÅ SJÖSALA", signerade och numrerade 137/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, "ANTIBES", signerade, 11/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

Gulnader

754562

2020-03-27