Albert Merz
Vollendet
2020-03-29
754578
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ALBERT MERZ (född 1942): Komposition, signerad och daterad -93, P.P., färgetsning, ca 39x30 cm