Albert Merz

Albert Merz
Albert Merz
Albert Merz
Albert Merz
Albert Merz
Albert Merz

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALBERT MERZ (född 1942): Komposition, signerad och daterad -93, P.P., färgetsning, ca 39x30 cm

754578

2020-03-29