Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av tranor, ca 155x75 cm

Skador

754581

2020-03-29