Albert Contreras oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALBERT CONTRERAS(USA, 1933-2017): abstrakt komposition, monogramsignerad och daterad 1961 a tergo, olja på duk, 95x95 cm
Kuntoraportti
Oramad med mindre slitage kring duk vid spännramens kanter
754583
Päivämäärä:
2020-04-02