Skulptur Buddha 1900-tal

Skulptur Buddha 1900-tal
Skulptur Buddha 1900-tal
Skulptur Buddha 1900-tal
Skulptur Buddha 1900-tal
Skulptur Buddha 1900-tal
Skulptur Buddha 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR i form av Buddha, 1900-tal, sten på träsockel, höjd ex sockel ca 30 cm

Avslag, sockel med slitage

754600

2020-03-30