Lars Andersson Poseidon I 1989
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LARS ANDERSSON (1957-2011): Poseidon I, signerad och daterad LA MCMLXXXIX, olja på duk, 100x70 cm
PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006, katalognr 97
754608
2020-04-05