Lars Andersson Poseidon I 1989

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS ANDERSSON (1957-2011): Poseidon I, signerad och daterad LA MCMLXXXIX, olja på duk, 100x70 cm

PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006, katalognr 97

754608

2020-04-05