Master-fåtölj av Carl Gustaf Hiort af Ornäs

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

400 EUR

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, fåtölj, "Master", 1950/60-tal, roterande centralfot, plymå, svart galonklädsel, bredd 85 cm, sitthöjd 38 cm, höjd 77 cm

Smärre slitage.

754626

2020-04-19