Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
400 EUR
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, fåtölj, "Master", 1950/60-tal, roterande centralfot, plymå, svart galonklädsel, bredd 85 cm, sitthöjd 38 cm, höjd 77 cm
Smärre slitage.
754626
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här