Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
250 EUR
ALVAR AALTO, fåtölj modell 406 för Artek, 1900-talets slut.
Stommen i lackad björk, sits i flätad sadelgjord. Bredd 60 cm, total höjd 81 cm
Slitage och borrade hål i fotdelen
754637
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här