Tapio Wirkkala konstglas 4 st

Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st
Tapio Wirkkala konstglas 4 st

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

TAPIO WIRKKALA, 4 ST, KONSTGLAS, signerade Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, klart glas, linjeslipade, bredd 7-13,5 vasens höjd 16,5 cm.

Sedvanligt slitage

754674

2020-03-26