Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscener, omkring 1900-talets andra hälft, passepartout av textil, ca 78x53 (yttre mått 116x77) cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
754689
2020-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här