Tibetansk tanka

Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscener, omkring 1900-talets andra hälft, passepartout av textil, ca 78x53 (yttre mått 116x77) cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

754689

2020-04-01