Skålar 2 st Zambia

Skålar 2 st Zambia
Skålar 2 st Zambia
Skålar 2 st Zambia
Skålar 2 st Zambia
Skålar 2 st Zambia
Skålar 2 st Zambia

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, 1900-tal, lergods, Zambia, signerade Mvula, höjd 13-17, diameter 12-21 cm

754692

2020-03-28