Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, oktagonal pipa med Liège-stämpel, underliggande bajonett med fjäderbelastning som frigörs med varbygeln, längd ca 22 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Slitage, håller ej spänn

754693

2020-05-24