Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, Alsterbro Möbler, fanerad i mahogny, detaljer i mässing, invändigt med hyllplan i glas, bränmärkt, höjd ca 149, 101x38 cm
754700
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här