Vitrinskåp Alsterbro möbler

Vitrinskåp Alsterbro möbler
Vitrinskåp Alsterbro möbler
Vitrinskåp Alsterbro möbler
Vitrinskåp Alsterbro möbler
Vitrinskåp Alsterbro möbler
Vitrinskåp Alsterbro möbler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, Alsterbro Möbler, fanerad i mahogny, detaljer i mässing, invändigt med hyllplan i glas, bränmärkt, höjd ca 149, 101x38 cm

754700

2020-03-30