Astri Bergman-Taube Sjösala - Antibes
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): färglitografier (6) från mappen, "Antibes", 1975, signerade, 10/255, serigrafier, bladstorlek ca 63x47,5 cm vardera, texter av Evert Taube
Oramade, ett blad med fläckar, viss gulnad och nedsputsning på mapp
754701
2020-04-02