Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): (2), färglitografier, "Fåfängan", numrerad 39/300, mått: ca 64,5 x 57 44x52 cm, Stockholmsmotiv, numrerad 58/300, mått: ca 68x61,5 cm

Oramade, smärre nedsmutsning och veck i papper

754729

2020-04-02