Stolar Magistretti Kartell
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICO MAGISTRETTI, "Maui", stolar, 7 st, Kartell, Italien, sits i blå formpressad plast, kromad benställning, undertill märkta Maui Vico Magistretti Kartell, sitthöjd ca 46, höjd 77 cm
Ytskador, slitage
754731
2020-03-26