Stolar Magistretti Kartell

Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell
Stolar Magistretti Kartell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICO MAGISTRETTI, "Maui", stolar, 7 st, Kartell, Italien, sits i blå formpressad plast, kromad benställning, undertill märkta Maui Vico Magistretti Kartell, sitthöjd ca 46, höjd 77 cm

Ytskador, slitage

754731

2020-03-26